Kendinden Dengeli Akıllı Scooter


Kontrol çabasından ve direksiyondan sıkılanlara üst düzey bir deneyim vadeden Mini Akıllı Scooter, elektrikle çalışıyor ve kendi kendini dengede tutabiliyor.

Post-modern mühendislik tasarımlarına sahip, elektrikli ve akıllı araçlar ilginizi çekiyorsa ya da sadece daha sıra dışı bir scooter deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu ürün size de hitap edebilir.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Yarım saatlik şarjla yüzde 80’e kadar dolum sağlayan araç, 1-2 saatlik şarjla tam doluma ulaşabiliyor.

Yarım saatlik şarjla yüzde 80’e kadar dolum sağlayan araç, 1-2 saatlik şarjla tam doluma ulaşabiliyor.

 

Farklı versiyonlar ve tasarımlara sahip yeni nesil scooter’ların arasında oldukça özgün bir yere sahip olan Mini Akıllı Elektrikli Scooter, Out Top isimli markanın etiketini taşıyor.

Denge İçin Çabalamayın

Klasik scooter tasarımındaki denge çabasını tamamen ortadan kaldıran Akıllı Scooter, bunun için ilk önce direksiyondan tamamen vazgeçmiş bir tasarım. Hız kazanması için ekstra bir güce gerek kalmadan kendi elektrikli motorundan güç alan scooter, denge için de bir çaba gerektirmiyor.

Şarjı yüzde 10’dan aşağı düştüğünde yavaşlıyor, tamamen bittiğinde ise duruyor.

Şarjı yüzde 10’dan aşağı düştüğünde yavaşlıyor, tamamen bittiğinde ise duruyor.

 

Sağlam ve ince işçilik ile hazırlanan ve harekete geçmek için sizin üzerine çıkarak yönetmenizi bekleyen Mini Akıllı Scooter’ın kendinden dengeli olması ile size sadece üzerinde yol almak kalıyor.

Aynı şekilde, ağırlığa duyarlı hassas tasarımı sayesinde sağa sola dönüşler ya da yer değiştirmeler için de sizin ayaklarınızla hafifçe yön vermeniz yeterli oluyor.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Gücünü Elektrikten Alıyor

Mini Akıllı Scooter’ı çalıştırmak için şarj etmeniz gerekiyor. Şarj aparatları ve batarya da kutu içerisinde yer alıyor. Yaklaşık yarım saatte yüzde 80’i dolan batarya, 1-2 saat arası bir şarj süresinde tamamen dolabiliyor.

71+i35AqNQL._SL1500_

 

110-240 V ve 50-60 HZ şarj voltajı gerektiren araç, kutu içerisinde lityum bataryası ile geliyor. Kutuda birlikte gelen 500 W’lık güç ile saatte 15 km hıza kadar çıkabilen araç, sonradan istenirse tercih edilebilecek 1000W’lık ek güç ise 20 km hıza kadar çıkma kapasitesine sahip.

-10 ila 40 santigrat derece arasında kullanıma uygun olsa da 10 ila 30 derece arasında kullanımı öneriliyor. Scooter’ın ölçüleri 584x186x178 mm olarak tanımlanmış ve toplamda 110 kilograma kadar ağırlık kapasitesi var.

Şarjı yüzde 10’dan aşağı düştüğünde yavaşlamaya başlıyor ve tamamen bittiğinde de duruyor.

61rZb1Q6wJL._SL1008_

Havalı Tasarım

Piyasaya altın, beyaz, mavi, kırmızı ve siyah renkler ile sürülmüş olan Mini Akıllı Scooter’ı kolayca taşımak için ekstra satın alınan çantalarını da kullanabiliyorsunuz. Tüm renklerde, ön panelin altında yer alan çift taraflı parlak LED ışıklar, tasarıma robotik ve havalı bir görüntü vermiş. Üstelik istediğinizde kapatarak pilden tasarruf edebiliyoruz. Metal alaşımı kullanılan malzemesi hem sağlam, hem de renkleri itibariyle oldukça parlak ve canlı bir görünüm ortaya koyuyor.

Aracın yurt dışı piyasasındaki ortalama fiyatı ise 450 Dolar civarında.

maxresdefault


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir