Keskin Color’dan 4D Koleksiyonu


Keskin Color; şimdi okul defterleri, hatıra kitapları, güzel yazı defterleri, boyama kitapları ve yapbozlarda Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) teknolojisiyle şimdi 4. boyuta geçiyor. Keskin Color’ın 4D koleksiyonunda, ürünlerin üzerindeki tüm karakter ve kahramanlar canlanarak cep telefonu ve tabletlere geliyor.

Keskin Color, yeni 4D koleksiyonunu kırtasiye sektörünün en büyük fuarı olarak adlandırılan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nda tanıtacak. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek ve 18 ülkeden 215 markanın yanı sıra 165 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile düzenlenecek fuar, 22-26 Şubat 2017 tarihlerinde ziyaret edilebilecek.  

qqxFrrUVx4UM

Keskin Color, kırtasiye ürünlerine yeni bir boyut getiriyor. Yeni 4D defter serisinin kapaklarında bulunan karakterler canlanarak çocuklara arkadaşlık ediyor. Bunun için IOS işletim sistemli telefon ve akıllı cihazlar için App Store, android telefon ve akıllı cihazlar için Google Play üzerinden Live Photo programını ücretsiz olarak indirmeniz yeterli oluyor.

unnamed (1)

Keskin Color’ın 4D sihirli boyama kitaplarında ise birbirinden sevimli karakter ve kahramanlar, çocukların boyadığı renklerle cep telefonu ve tabletlerde hayat buluyor. Sayfaların üzerinde 3 boyutlu olarak canlanan tüm figürler adeta masal dünyasından çıkarak gerçeğe dönüşüyor. Yine IOS işletim sistemli telefon ve akıllı cihazlar için App Store, android telefon ve akıllı cihazlar için de Google Play üzerinden Live Coloring programını ücretsiz olarak indirenler büyülü anlar yaşıyor.   

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir