Keskin Colors’dan Lisanslı Ürünler Butik Modeller


Yeni okul döneminde en çok Frozen, Cars ve Minions gibi karakterlerin ön planda olduğu ürünler tercih edilirken, Keskin Color, Batman, Star Wars, Winnie the Pooh, Örümcek Adam, Hello Kitty Little Miss Hug, Kayıp Balık Dory, Şirinler, Sindy ve Angry Birds gibi sevilen film ve karakterlerin lisanslarına sahip.  Lisanslı ürünleri daha çok küçük yaş grubundaki öğrenciler seviyor. Yaş büyüdükçe doğal olarak tercih ve beğeniler de farklılaşıyor. Daha üst yaş gruplarında butik ve farklı ürünlere ilgi daha yoğun. Yazılı baskı ve lak – gofre gibi tasarımlara sahip defterler, sert kapaklı ve ayraçlı modeller, lise ve üniversite öğrencileri arasında yaygın şekilde kullanılıyor. Bunun dışında kraft kağıt ve siyah kağıt, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da gözde. Schwarz ve Funky ürün serileri şu anda yoğun ilgi görüyor.

Oyuncak Sektöründen Haberler İçin Tıklayın

Anne babaların, çocuklarına kırtasiye malzemesi seçerken en fazla önem verdikleri konuların başında sağlığa zararlı olmamaları geliyor. Keskin Color ürünlerinin ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 belgeleri olması da önemli bir detay.

 funky_defterler_web


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir