Kids Turkey 2017 Oyuncak Sektörünü Bir Kez Daha Buluşturacak


Sadece Türkiye’den değil, dünyanın farklı ülkelerinden çocuk ürünleri ve oyuncak sektöründe yer alan on binlerce firma ve markayı bir araya getiren, bölgenin en önemli fuarı Kids Turkey, bu yıl 10.kez kapılarını açacak.

Küresel fuarcılığın en önemli isimlerinden Spielwarenmesse’nin İstanbul’daki ekibi olan Spielwarenmesse Middle East Fuarcılık’ın düzenlediği 10. Kids Turkey Oyuncak, Çocuk, Lisans, Oyun ve Oyun Ekipmanları Fuarı 26 Ekim’de İstanbul Fuar Merkezi’nde başlıyor.

Geçtiğimiz yıllarda yakaladığı ziyaretçi ve katılımcı başarısı ile oyuncak sektörünün bölgedeki kalbi haline gelen Kids Turkey, sayısız sektörel ortaklığın ve iş ağının kurulmasına, bu yıl artan rakamlarla destek olacak. 133 firmanın yer alacağı büyük fuar, yurt dışından 1000 kişilik sektör profesyoneli ve alım heyetini ağırlayacak.

Fuara dair detayları takip etmek ve kayıt yaptırmak için WEB SİTESİNİ ziyaret edebilirsiniz.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir