Kılıç Saplı Anahtar Modelleri


Günlük hayatı daha eğlenceli hale getirmek isteyen tasarımcılar bıkmadan, yılmadan yeni ürünlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Kickstarter projesi olarak başlayan bu fikir, bildiğimiz kapı anahtarlarının saplarını kılıçlarla döşüyor. Kılıç derken de öyle gelişigüzel kılıçlar değil. Mesela isteyenlere Ortaçağ şövalyelerinin tarzında anahtar başlıkları da var, isteyenlere Star Wars evreninden gelen ışın kılıcı şeklindeki başlıklar da.

0kılıç54 0kılıç3 0kılıç2

Kickstarter’da şimdiden 12 bin dolarlık bağışı geçen projede, her bir anahtarın fiyatı 10 dolar olmakla birlikte birden fazla almak isteyenlere küçük indirimler de yapılıyor.

0kılıç1 0kılıç

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir