LED Işıklı Eldivenler


İlginç tasarımlar dünyada olduğu gibi ülkemizde de artık rağbet görmeye başlamış durumda. Bunlar içerisinde özellikle işlevsel özellikleri de olan ilginç aksesuarlar dikkat çekiyor.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Kışın soğuktan korunmak isteyen çocuklara eğlenceli bir seçenek olarak üretilen bu eldivenler de bunlardan birisi. Hem oldukça dikkat çekici ve renkli bir aksesuar, hem de soğuktan korunmak için olabildiğince iyi malzemelerle hazırlanmış.

Yüzde yüz pamuktan üretilen Luwint markalı bu LED ışıklı eldivenlerin ışıklı kısımları da dıştan ve içten pamuk kaplı. 2 küçük saat pili ile çalışan ve ışıklı modun bilek kısmından açılıp kapatılabildiği LED ışıklı eldivenin 6 farklı ışık modu var.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Ürünün yurt dışı fiyatı ise 16-18 dolar arasında değişiyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir