LED Işıklı Kelimeli Saat


İlginç saat tasarımları, hem saatleri, hem de ilginç dekoratif ürünleri sevenlerin en çok tercih ettiği seçeneklerden birisidir.

İşte bu tasarımlara özgün bir örnek olarak gösterebileceğimiz LED ışıklı bu saat, tamamen minimalist bir tasarım ile birlikte ilginç bir çalışma prensibine sahip.

led-word-clock

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Üzerinde İngilizce olmak üzere rakamlar ve saati ifade eden kelimeler yazıyla yazılmış olarak hazırlanan saat, zamanı an an… pardon, kelime kelime takip etmenizi sağlıyor ve 5 dakikada bir kendisini güncelliyor.

led-word-clock-views

Duvara monte edilebilen, istendiğinde masa saati olarak da kullanılan saat, AC adaptör ile çalışıyor. Henüz Türkiye’de olmayan saatin yurt dışı fiyatı ise 79,99 dolar civarında.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir