Lego Profesyonelinden 120 Bin Parçalık Titanik Maketi


Yıllardır halen dünyanın en çok popüler oyuncak markalarından olmaya devam eden Lego, sadece üretimleri ve müşterileri açısından değil inanılmaz tasarımlar yapan Lego profesyonel hobicileri açısından da geniş bir dünyaya sahip.

Lego profesyonellerinden  Ryan McNaught isimli tasarımcı, son derece gerçekçi ve deyim yerindeyse yüreği ağza getiren bu tasarımı için tam 120 bin Lego parçası kullanmış.

Titanik3

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Titanik2

Titanik gemisinin kaza anını canlandıran Lego maketi, yaklaşık 250 saatlik bir çalışmanın sonucu.

Tabii ilk resimdeki boyutuna aldanmayın. Titanik maketi epey büyük bir boyutta ve her bir santimetrekaresinde de çok sayıda profesyonel detay söz konusu.

Titanik4


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir