Lego’dan Ford Mustang ve F-150 Raptor Setleri


En iyi oyuncak markalarından Lego, en iyi araba markalarından Ford ile işbirliği yaptı, ortaya Lego Speed Champions serisi için yeni araçlar  çıktı. Görselleri bu hafta görücüye çıkan Lego Speed Champions setlerinde Lego tasarımlı bir Ford Mustang ve F-150 Raptor yer alıyor.

Lego Ford Mustang seti 185 parçadan oluşuyor ve yarış aracının yanı sıra bir zaman çizelgesi aksesuarıyla birlikte geliyor.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

F-150 Raptor ise tam 664 parçadan oluşuyor. Kutuda aracın yanı sıra garaj, römork, Noel ağacı gibi aksesuarlar da yer alıyor.

0ford1

Ford çalışanları ile birlikte hazırlanan setler önümüzdeki günlerde raflarda yerini alacak. Yurt dışında önerilen fiyatlar ise Mustang için 14,99 dolar iken Raptor için 49,99 dolar oalrak belirlenmiş.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir