Lego’dan Star Wars Açıklaması


Star Wars oyuncakları arasında yer alan Lego lisanslı setlerin yanı sıra ayrı bir Lego platformu olan Lego Star Wars hem sektörce, hem de tüketicilerce malum.

İki büyük markanın ortaklığı ile ilgili olarak yabancı bir oyuncak sitesine açıklama yapan Lego Grup CEO’su Jorgen Von Knudstorp, Star Wars’un farklı Lego ürünlerini kucaklayan lisans hakları ile ilgili Lego’ya tanıdığı yetki alanının, iki firmanın uzun süreli ortaklık ve başarısının temel sebebi olduğuna dikkat çekti.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Star Wars ile 1999 yılından beri birlikte çalıştıklarını ve uzun bir süre daha beraber çalışacaklarını tahmin ettiğini açıklayan Knudstorp, bunun gerekçesi olarak “Çünkü Lego Star Wars artık kendi başına ayrı bir marka haline geldi” ifadelerini kullandı.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir