Legoland Discovery Center’da Star Wars Rüzgarı


Star Wars Episode I – The Phantom Menace MINILAND Sergisi, LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’da Star Wars tutkunlarına kapılarını açtı.

İSTANBUL, 31.03.2016 – Bayrampaşa Forum İstanbul AVM’de LEGOLAND Discovery Centre İstanbul, LEGO parçalarından oluşturulan yeni Star Wars MINILAND’i ile tüm Star Wars tutkunlar ilgisini çekecek. İlk olarak 2013’te Chicago’da sunulan Star Wars Episode I – The Phantom Menace MINILAND Sergisi, LEGOLAND  Discovery Centre İstanbul’da meraklıları için hazır.

1459761610_Star_Wars_Miniland_5

Star Wars Episode I – The Phantom Menace MINILAND sergisi, 200,000’den fazla LEGO® parçasının bir araya getirilmesiyle oluşturuldu. Serginin tasarlanması ve yapılması 2.000’i aşkın saatte tamamlandı. Kurulumu ise ilk kez 2013’te LEGOLAND Discovery Center Chicago’da yapıldı. Sergi, Naboo Savaşı, Theed Sarayı ve Tatooine Podrace olmak üzere üç bölümden oluşuyor.

1459761609_Star_Wars_Miniland_4


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir