Legoland Discovery Centre’da 8 Nisan’da Yetişkinler Buluşuyor


Nisan ayının Yetişkin Gecesi, yeni açılan Star Wars MINILAND şerefine Star Wars konseptiyle ziyaretçilere sunuluyor. İlki 2013’te Chicago’da sunulan Star Wars Episode I – The Phantom Menace (Bölüm I – Gizli Tehlike) MINILAND model sergisi, 30 Mart’ta İstanbul’da çocuklu ailelerle buluştu.

1459761609_Star_Wars_Miniland_4

Şimdi ise sadece yetişkin Star Wars tutkunları, 200.000’den fazla LEGO parçası ile 2000’i aşkın saatlik bir çalışma sonucu 3 ayrı bölümden oluşturulan bu sergiyi özel yetişkin gecesinde izleme fırsatı bulacaklar. 8 Nisan Cuma günü 19:30 – 22:00 saatleri arasında katılım ücreti kişi başı sadece 39 TL olan, pizza ve içecek menüsü verilen Yetişkin Geceleri’ne 18 yaş üstü herkes katılabiliyor. Star Wars müzikleri çalınacak, Star Wars temalı yarışmalar olacak.  Geceye Star Wars Kostümü ile katılımda bulunan ziyaretçiler, sürpriz hediyeler kazanabilecek.

1459761610_Star_Wars_Miniland_5


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir