Limon Suyunuzu Sprey Olarak Alır mısınız?


Pratik ev eşyaları sizin de hoşunuza gidiyorsa bu ilginç tasarımı da beğeneceksiniz demektir. Vapurlarda, sokaklarda veya trenlerde işportacıların sattığı, limonun içine vidalayarak suyunu sıkan meşhur aparatı hatırlıyor musunuz? İşte bu aparat, onun bir adım ötesine geçiyor.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Limonun suyunu sıkmakla kalmayıp, sprey halinde püskürtmenizi sağlayan bu aparat hem eğlenceli, hem de pratik bir kullanım sunuyor. Limon suyunu yemeklerinizde, salatalarınızda veya mezelerinizde kolayca kullanmanızı sağlıyor.

0citrus-sprayer

Uçan Kaykay Lexus Hoverboard

Tek paket içerisinde büyük ve küçük olmak üzere iki farklı boyu bulunan limon sprey sıkacağının yurt dışı fiyatı 15 dolar’dan başlıyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir