Lisansiyeleri Sentries İftar Yemeğinde Buluştu


Son yılların popüler çizgi dizi karakteri Niloya’yı da lisans portföyünde bulunduran Sentries Lisans 16 Haziran Cuma günü İstanbul’da Ataköy Marina’da iftar daveti verdi. Davete tüm lisansiye firmalar katıldı.
Niloya’nın artan izlenme oranına bağlı olarak artan satışlarından son derece keyifli olan oyuncak üreticileri 2 senedir Niloya lisanslı ürünlerin satışlarının çok iyi olduğunu, hızını kaybetmediği gibi en az 2020’ye kadar böyle devam edeceğini tahmin ettiklerini söylediler.
Yemekte lisansiyelerle yaptığımız sohbetlerde gündemlerinde markasız olarak çok fazla yeni ürün olmadığını, lisanslı ürünlerin satışlardan her geçen gün daha çok pay aldığını öğrendik.

admin
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum
  • comment avatar Engin Şahin 23 Haziran 2017

    El altından satılan lisanssız ürünler nasıl oluyor da lisanslı ürünlerden daha fazla kar sağlıyor. Tüketici ye bu lisanssız ürünlerin kalitesi sağlık yönünden etkisi farkettirilmeli. Bir takım dayatmalar veya yeni kanun yönetmelikleri hiçbir zaman sonuç vermez burası Türkiye. İsterseniz hatırlayalım kopya cd ler orjinalden çok daha fazla satıyordu FBI peşimize hiç düşmedi 🙂

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir