Macera Filmleri Disney Channel’da


Macera filmleri her Perşembe saat 19:45’te Disney Channel’da. Disney Channel’ın Macera Filmleri Akşamı kapsamında ilk olarak 1 Aralık Perşembe saat 19:45’te; ünlü basketbolcu Dwayne Johnson’ın yer aldığı “Oyunbozan” ekrana gelecek. Filmde, Amerikan futbolunda önemli bir kariyere sahip olan ve şampiyonluk maçına hazırlanan Joe Kingman’ın birden bire varlığını bile bilmediği bir kız çocuğunun babası olduğu gerçeği ile karşı karşıya kalması konu ediliyor.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

8 Aralık akşamı yayınlanacak olan “Süper Köpek” filminde ise Çılgın Doktor Simon Barsinister’ın laboratuvarındaki gizemli kazadan sonra kendini doğaüstü güçlerle bezenmiş, konuşabilen bir köpek olarak bulmasıyla birlikte atıldığı maceralar ekrana gelecek. 15 Aralık akşamı izleyicilerle buluşacak ‘’Kutup Macerası’’ filminde tecrübeli kurtarma rehberi olan Jerry’nin bir gruba Antartika’nın zorlu şartlarına rağmen rehberlik ederken geçirdiği ölümcül kazada köpeklerini terk etmeye zorlanması, fakat göğüslediği bu mücadeleye rağmen dostlarından vazgeçmeyerek kurtarma operasyonu başlatması anlatılıyor.

Kötü cadı tarafından dondurulan Narnia’ya yapılan büyüyü bozup eski haline getirmeye çalışan Pevensie kardeşlerin maceralarına yer veren “Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap” 22 Aralık’da; Miami’de dişçilik yaparak ve başarılı bir kariyeri olan Ted Jones’un gerçek annesinin ölüp vasiyetnamesinde kendisine bir miras bıraktığını öğrenmesi ile allak bullak olan “Kar Köpekleri” ise 29 Aralık’ta Disney Channel’da yayınlanacak.

Aralık ayı Aile Sineması Akşamları “Atlantis Kayıp İmparatorluk” ile başlıyor…

1480495458_undrdog_prm_006a_l

Aile Sineması Akşamı; macera tutkunu Thaddeus Thatch’in torunu Milo Thatch’in büyükbabasının kayıp şehir Atlantis’i bulma hayalini tamamlamaya karar vererek atıldığı zor serüveni konu alan “Atlantis Kayıp İmparatorluk” filmi ile 2 Aralık Cuma akşamı başlıyor. Dostluk ve hayvan sevgisini konu alan “Beverly Hills: Çuvava” ise 9 Aralık akşamı tüm aileyi ekran başına toplayacak. 16 Aralık Cuma günü yayınlanacak “Ayı Kardeş 2” filminde ise; ayı dostlarımız Kenai ve Nita’nın uzun ve macera dolu yolculukları seyircilerle buluşacak.

23 Aralık Cuma gün yayınlanacak olan “Ayı Winnie” filminde Winnie ve arkadaşları Tigger, Tavşan, Piglet, Kanga, Roo ve Eeyore; Christopher Robin’in hayali sorununu çözmek için bir araya gelirliyor. Yılın son filmi “Define Adası” ise 30 Aralık Cuma akşamı ekrana geliyor ve küçüklüğünden beri uzay maceralarına hayran olan Jim’in uzay gemisinden evlerine inen yaşlı bir adamın kendisine bir emanet vermesi ile define gezegenini keşfetmek için üvey babasıyla birlikte çıktığı yolculuğu konu alıyor.

-02103.jpg


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir