Madame Tussauds İstanbul’da Gençlik Festivali Başladı


Yaz tatiline sayılı günler kala, yılın yorgunluğunu ve stresini eğlenerek atmak isteyen tüm öğrencilere en büyük hediye Madame Tussauds İstanbul’dan! 1 Haziran’a kadar Gençlik Festivali kapsamında bir bilet alan öğrenciye ikincisi bedava

250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip balmumu müzesi Madame Tussauds İstanbul, tüm öğrencilere yorucu bir yılın ardından eğlenceli vakit geçirecekleri bir fırsat sunuyor. Gençlik Festivali kapsamında öğrenci kartı ile birlikte Madame Tussauds’ya gelen tüm ziyaretçilerin ikinci bileti bedavaya geliyor.

 

 

 

Türkiye’nin ve dünyanın tarih, spor, bilim, sinema, müzik, eğlence ve pek çok alanında en bilinen ve en sevilen isimlerinin figürlerini sergileyen Madame Tussauds İstanbul, İstiklal Caddesi üzerinde ziyaretçilerini ağırlıyor. Siz de Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Albert Einstein, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Brad Pitt, Justin Bieber, Maria Sharapova ve Beyonce gibi isimlerin figürleriyle yan yana gelip fotoğraf çektirebilir, Arda ile seri penaltı yarışları yapabilir, Tom Cruise ile motosiklete binebilir ve Gençlik Festivali’nin heyecanını Madame Tussauds İstanbul’da yaşayabilirsiniz!ustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Albert Einstein, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Brad Pitt, Justin Bieber, Maria

Madame Tussauds İstanbul’da güzel bir gün geçirmek isteyenler ayrıntılı bilgiye https://www.madametussauds.com/istanbul/tr/biletle… adresinden ulaşabiliyor.


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir