Madzzle: Bir silindir içinde bir sürü eğlence


MadRat Games, bir puzzle ve bir deste kartla çocukları saatlerce meşgul edecek bir oyun serisine imza attı.

Maddzle setleriyle gelen yapbozlar farklı zorluk seviyelerine sahip: Bermuda Üçgeni (54 parça), Mega Yapılar (120 parça), Hayvanlar Alemi (120 parça ), Amazon (120 parça ) ve Dünya ansiklopedisi (180 parça). En ufak set olan Bermuda Üçgeni, özellikle 7-11 yaş arası çocuklar için tasarlanmış.

Madzzle kutularından puzzle parçaları, manyetik bir mat, bir kart destesi, bir kural kitabı ve her temaya göre özel eklentiler çıkıyor.

Madzzle kutularından puzzle parçaları, manyetik bir mat, bir kart destesi, bir kural kitabı ve her temaya göre özel eklentiler çıkıyor.

Her paketin içinden,  yatak gibi yumuşak zeminlerde de oynamanıza olanak tanıyan manyetik özelliğe sahip bir mat, puzzle tamamlandıktan sonraki oyunları oynayabilmeniz için bir deste kart, ufak veya gizli nesneleri ortaya çıkarmak için büyüteç veya dekoder lensler ve oyunları açıklayan bir kural kitabı çıkıyor.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Madzzle paketlerinden çıkan yapbozlar, odanıza asarak geceleri güzel bir görüntüye bakarak uyuyabilmeniz için karanlıkta parlayan boyalarla üretiliyor.

Madzzle paketlerinden çıkan yapbozlar, odanıza asarak geceleri güzel bir görüntüye bakarak uyuyabilmeniz için karanlıkta parlayan boyalarla üretiliyor.

Oyunun ilk adımı puzzle parçalarını birleştirerek resmi tamamlamak. Bu süreç İlgiyi yitirmeyecek kadar kısa, fakat eğlencesini deneyimleyecek kadar uzun sürüyor. Madzzle yapbozları firmanın “ZeroGap” adını verdiği bir teknolojiyle üretiliyor; bu sayede parçalar arasındaki boşluk neredeyse görünmez hale geliyor ve resmin daha canlı ve belirgin olmasını sağlıyor zira bir sonraki oyunda çok küçük detayları yakalamak gerekecek. Ardından bir kart seçip karttaki nesneyi yüzlerce şekil arasından bulmak gerekiyor. Bunun için kutudan çıkan büyüteç veya dekoder lenslerini kullanıyorsunuz. Ayrıca her kart, üzerindeki nesneye ait bilgilerin yanı sıra bir de puana sahip. Üçüncü oyun ise veri düellosu. Kural kitabından okuyacağınız yönergelere göre kartlarınızdaki nesnelerin özelliklerini karşılaştırarak rakiplerinize karşı zafer kazanabilirsiniz. Her set, kendine özel eklentilere sahip; bunlar arasında piyonlar ve kadife çiçeği tohumları da mevcut. Son bir sürpriz: tamamladığınız puzzle karanlıkta parlıyor!

Madzzle, Madrat Games firmasının ürün ailelerinden yalnızca biri. Şirket, her yaştan çocukların kendi aralarında veya büyükleriyle birlikte oynayabilecekleri son derece eğitsel birçok masaüstü ve kart tabanlı ürünleri ile öne çıkıyor.

İlüzyon dekoderi ile kartlar üzerinde gizlenmiş nesneleri ortaya çıkarabilirsiniz.

İlüzyon dekoderi ile kartlar üzerinde gizlenmiş nesneleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Hindistan menşeli MadRat Games, hem eğitici, hem de sürükleyici uluslararası kalitede ürünlerle ülkenin oyuncak sektörünü canlandırmayı hedefliyor; bu amaçla birçok özelliği bir arada sunan oyun ürünlerini iyi tasarlanmış, tekrar tekrar kullanılabilecek dayanıklı ambalajlarda sunuyor. Şirket geçmişte Google, Intel ve Motorola gibi firmalarla orijinal oyun geliştirilmesi konusunda birlikte çalışmış.

 

 


Tan Bodur
Yazar | Writer

İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Reklamcılık eğitimi alan Tan Bodur, diplomatik, akademik, tıbbi ve edebi çevrelerde mütercim tercümanlık yaptı. Teknoloji ve oyuncağa olan hevesi nedeniyle halihazırda BT alanında birçok firma için yazarlık, editörlük, danışmanlık, inceleme ve tercüme yapmaktadır. Tan aynı zamanda kitap kapağı ve poster tasarlamakta, jingle bestelemekte ve bisiklete binmektedir. Kendisi profesyonel bir bilek ağrısı yakınıcısıdır.
**
Tan studied English Language&Literature and Advertising; worked as an instant translator for diplomatic, academic, medical and literary circles. He was obliged by his appetite for technology and toys to currently work as an author, consultant, reviewer, translator,editor for various IT companies and a freelance nerd. He’s also designing book covers and posters, composing jingles and riding his bicycle. Tan is a professional wrist pain sufferer.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir