Maşa ile Koca Ayı Toyzz Shop’ta


Toyzz Shop sponsorluğunda Planet Çocuk ve TV8’de izleyici ile buluşan Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin oyuncakları, Toyzz Shop’ta. Sevimli Maşa bebeklerinden Koca Ayı peluşlarına, Maşa’nın Evi’nden Oyun Parkı’na, Maşa ile Koca Ayı’nın paten ve scooterlarına kadar pek çok ürün Toyzz Shop mağazalarında ve www.toyzzshop.com web sitesinde sizleri bekliyor.

50011_Masha_Colorful_109301678_RZ_2

Çocukları sevdikleri karakterlerle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven “Günümüzde çocuklar severek izledikleri karakterlerin oyuncaklarını kendi oyun dünyalarına dahil etmekten büyük keyif alıyor. İlk başta sadece internette yayınlanan ve çocukların youtube üzerinden Rusça olarak takip ettiği Maşa ile Koca Ayı çizgi filmi izlenme rekorları kırınca önce 25 dile çevrildi, ardından televizyonlarda yayınlanmaya başladı. Halen Toyzz Shopsponsorluğunda Planet Çocuk ve TV8’de izleyici ile buluşan Maşa ile Koca Ayı, Nisan ayında ilk interaktif animasyon filmiyle sinemalarda olacak. Toyzz Shop olarak biz de Nisan ayı itibariyle Maşa ile Koca Ayı oyuncaklarını ürün gamımıza ekledik. Tüm Maşa ile Koca Ayı hayranlarını Toyzz Shop’a bekliyoruz” dedi.

1488812123_Masa_ile_Koca_Ay____Toyzz_Shop__S00050404


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir