Masallar Ülkesi Capacity’de


Alışveriş ve yaşam merkezi Capacity’de Nisan ayında 22-30 Nisan tarihleri arasında kurulacak Masallar Ülkesi’nde, Rapunzel, Külkedisi, Pinokyo, Pamuk Prenses, Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurt gibi en sevilen masal kahramanları küçük konuklarını ağırlayacak. Alışveriş merkezinin ortak alanında kurulacak Masallar Ülkesi’nde çocuklar, Rapunzel’in meşhur kulesine tırmanmaktan Külkedisi’nin Balkabağı Arabasına binmeye, Gepetto’nun Pinokyo’yu yarattığı atölyesinde çalışmaktan, Aladdin’in Sihirli Sarayı’nda gezinmeye dek pek çok masalın büyülü dünyasına adım atma şansını yakalayacaklar.

Masallar Ülkesi’nin küçük ziyaretçileri, dünyaca tanınmış masalların Capacity Alışveriş Merkezi’nde kurulu platolarında masalları yeniden canlandırırken, atölyelerle yaratıcılıkları konuşturacak, sürpriz hediyeler ve gösterilerle eğlenceye doyacaklar.

Capacity’de çocuklara yarıyıl coşkusu

Masallar Ülkesi’nin büyülü dünyasında;

Rapunzel’in Kulesinde Tırmanma Aktivitesi
Külkedisi’nin Bal Kabağı Arabası Fotoğraf Çektirme Etkinliği
Gepetto’nun Pinokyo’yu Yaptığı Tezgahta Pinokyo Temalı Atölye Çalışmaları
Karga ile Tilki Kukla Gösterisi
Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Sergisi
Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurt Masal Dinletisi ve Sohbet
Alaadin’in Sarayı Sahne Gösterisi, gibi etkinlikler ile birbirinden eğlenceli masal kahramanları, sahne ve alan gösterileri çocuklarla buluşacak.

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir