Mattel ile Sony, Yeni Hayalet Avcıları Filmi İçin Anlaştı


Doksanlı yılların efsane çizgi filmi ve sinema uyarlaması Ghostbusters (Hayalet Avcıları) yeni bir uyarlama ile gelmeye hazırlanıyor.

Yapımcı firma Sony tarafından resmiyeti kesinleştirilen ve 2016 yılının Temmuz azında gösterime gireceği söylenen yeni filmde bu sefer Hayalet Avcıları, kadınlar olacak.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Kate McKinnon ve Leslie Jones’un yer alacağı yeni Hayalet Avcıları ekibinin gösterime girmesine henüz çok zaman olmasına rağmen lisans anlaşmaları da tek tek yapılıyor.

Filmin oyuncak anlaşmaları ile ilgili olarak ise ilk haberlerden birisi Mattel cephesinden geldi. Oyuncak sektörünün ve lisans anlaşmalarının artık olmazsa olmazı haline gelen Mattel markası, Hyalaet Avcıları oyuncakları için Sony ile anlaştı.

Dünyadan Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

Sony Pictures Entertainment’un küresel müşteri ürünleri yöneticisi Mark Caplan, gelecek yıl gösterime girecek olan olan filmle ilgili oluşan beklentileri en üst düzeyde tutmak için hem film izleyicisine hem de lisans ürünü müşterilerine özel çalışmaların hazırlandığını ifade etti.

Hayalet Avcıları için hazırlanan lisans çalışmalarının ilk aşaması yayıncılık, giyim, iç çamaşırları, kırtasiye, konfeksiyon ve hediyelik gibi alanlarda gerçekleştirilecek.

 

 


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir