Minecraft Video İnceleme


22. Minecraft dünyasında, Steve ve diğer oyuncuların haricinde hareket edebilen tüm varlıklara “Mob” deniliyor. Mob’lar iki çeşittir: Saldırgan ve Pasif Mob’lar. Creeper, Enderman ve Zombi, saldırgan mobların başta gelenleri. Steve ise hayatta kalmak için saldırgan moblardan kendini korumak zorunda. İşte Minecraft Figür Paketi de çocuklar arasında oldukça popüler olan Minecraft oyununda yer alan bu 4 ana karakterden oluşuyor: Enderman, Steve, Creeper, Zombie. Her pakette 10cm’lik 1 Figür, 1 Küp ve 1 Aksesuar yer alıyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir