Monopoly’den Game of Thrones Edisyonu


Farklı alanlarda dünya devi olan iki yapım güçlerini birleştirdi. Son yılların tüm dünya tarafından en çok izlenen ve üzerinde en çok konuşulan TV dizisi Game of Thrones, kutu oyunlarının en köklüsü ve en sevileni Monopoly ile bir araya geldi.

 

thrones13f-2-web
Dünyadan Daha Fazla Haber İçin Tıklayın Monopoly çeşitleri arasında daha önce de yer alan özel üretimler arasında sayabileceğimiz Game of Thrones Monopoly edisyonu, dizide gördüğümüz Kış Tepesi, Kral’ın Şehri, Westeros gibi mekanları içermekle birlikte kutuda Demir Taht, Kral Tacı, Gri Kurt, Akgezen, Üç Gözlü Kuzgun, Ejder Yumurtası gibi oyun araçları yer alıyor.

game_of_thrones_mn_tokens_lighter_web

 

http://www.locopoco.com/kutu-oyun

Bu araçlar aynı zamanda birer koleksiyon malzemesi olabilecek kadar da detaylı ve kaliteli tasarıma sahip.

Henüz Türkiye’de satılıp satılmayacağı belli olmayan Monopoly Game of Thrones edisyonunun yurtdışı fiyatı 59,99 $ civarında.

 

got-monopoly-DSC_4625__1_.0

 

 

 

6137CjRvxpL._SL1000_

 

 

 

Monopoly Gameboard


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir