Monopoly’den Müthiş Star Wars: Güç Uyanıyor Edisyonu


Tüm zamanların en popüler kutu oyunları arasında olan Monopoly, klasik oyun setleri ve temalarının haricinde, oldukça çok sayıda da özel edisyona sahip. Bunlar içerisinde diziler ve filmler için hazırlanan edisyonlar da geniş ve seçkin bir yere sahip.

914zNAmDnLL._SL1500_Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Bu hafta gösterime girecek olan ve tüm dünya tarafından bir çılgınlık halinde takip edilen yedinci Star Wars filmi “Star Wars: Force Awakens (Güç Uyanıyor)” Türkiye’de de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip.

İşte, Monopoly de dünyayı saran bu çılgınlık için özel bir Star Wars edisyonu hazırladı. Yeni filme göre hazırlanan tematik Monopoly Star Wars edisyonu, o kadar iyi tasarlanmış ki hiç oynamasanız bile dekoratif bir koleksiyon parçası olarak bir köşede durabilir.

p7310_column_grid_12

Esasen bir emlak oyunu olan Monopoly, Star Wars edisyonunda Star Wars galaksisini fethetmeyi amaç olarak ortaya koyuyor. İsyancı veya imparatorluk figürlerinden istediğinizi seçip istediğiniz tarafta yer alabilir ve evreni yönetmek üzere fethetmek için oyuna başlayabilirsiniz. Tabii bu oyuncu figürlerinin içerisinde özellikle Darth Vader olduğunu unutmamak gerek.

k2-_3f90ea0e-808e-4aad-a2f9-eb5975dff98f.v1

Oyuncular sizin evreninize ayak bastığında onlardan kira alabilirsiniz; tabii onların evrenine ayak bastığınızda da siz kira ödemek zorundasınız.

91sy0L1qk8L._SL1500_

Tıpkı klasik Monopoly edisyonunda olduğu gibi şans kartları da olan ve “Güç Kartları” olarak isimlendirilen bu kartlar ile oyundaki kaderiniz tamamen değişebilir.

p7310_extra1_column_grid_12

Hasbro tarafından üretilen oyun kutusu içerisinde; 2 isyancı 2 imparatorluk tarafından olmak üzere 4 oyun figürü, her biri çift taraflı olmak üzere 48 oyun alanı, 36 güç kartı, 4 sembol kartı, 2 zar, 1 para paketi ve oyun rehberi yer alıyor.

91fjSMj4+tL._SL1500_

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

91YCCPX9uEL._SL1500_

Ürünün yurt dışı fiyatı 29,99 dolardan başlıyor. Türkiye’deki satışı ise 99,90 TL’den.

Karşınızda Tüm Star Wars Güç Uyanıyor Oyuncakları

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir