My Little Pony ile Yalnız Oyuncaklar, Yeni Arkadaşlarıyla Buluştu


Hasbro, My Little Pony ile “arkadaşlık sihirlidir” diyor. 6 yakın arkadaşın arasındaki kuvvetli arkadaşlık bağından ve her birini eşsiz kılan özelliklerinden ilham alan My Little Pony, arkadaşlığın sihrini çocuklarla da paylaşmak için Dünya Arkadaşlık Günü’nü kutladı. “Yalnız Oyuncaklara Yeni Arkadaşlar” kampanyası ile özel bir çalışmaya imza atan My Little Pony, binlerce oyuncağı, ihtiyaç sahibi yeni arkadaşlarıyla buluşturdu. Hediye etmek istedikleri oyuncaklarını Joker ve Joker Toys mağazalarında bulunan oyuncak toplama istasyonlarına getiren çocuklar, My Little Pony ile uzaklardaki arkadaşlarını mutlu ederek arkadaşlığın sihrini yayma şansı yakaladı.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

My Little Pony ve GEA ile iş birliği ile düzenlenen kampanya sonunda oyuncak istasyonlarında toplanan oyuncaklar, GEA merkezlerine gönderilerek kontrol edildi. Hasbro ise toplanan oyuncaklara ilave olarak 5.000 adet oyuncak ekleyerek tüm oyuncakları lojistik sponsoru Netlog aracılığıyla ihtiyaç sahibi çocuklarla buluşturdu.

1479729666_oyuncak_dagitim_g__n___2

1479729666_gea___paketleme_g__n___1


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir