My Little Pony Resim Yarışması


Çocukların en sevdiği markalardan My Little Pony’nin gelenekselleşen resim yarışmasına başvurular başladı. 30 Nisan’a kadar hayallerindeki “Pony Kraliyet Balosu”nu resme dökerek www.ponyresimyarismasi.com adresine yükleyen minik ressamlar birbirinden özel hediyeler kazanma şansı yakalıyor.

my-little-pony-movie

Bu yıl beşincisi düzenlenen My Little Pony Resim Yarışması, her yıl değişen konuları ve artan katılımcılarıyla Ponylerin renkli dünyasını minik ressamların hayal gücü ile birleştirerek resimlere taşıyor. 30 Nisan’a kadar devam edecek resim yarışmasının teması “Hayalindeki Pony Kraliyet Balosu!” My Little Pony hayranları, her sene heyecanla izledikleri Büyük Kraliyet Balosu’nu hayallerindeki gibi resme dökerek birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

1490192853_2017_MLP_Resim_Yar____mas_____Logo

My Little Pony Resim Yarışması’na 4 yaşından büyük tüm My Little Pony hayranları katılabiliyor. Her türlü resim ve boya malzemesinin kullanılabildiği yarışmada minik ressamların eserlerinin fotoğraflarını çekip www.ponyresimyarismasi.com’a yüklemeleri yeterli.

Bu yıl eserler 4-5 yaş, 6-7 yaş ve 8+ yaş olmak üzere üç yaş kategorisinde değerlendirilecek. Yarışmada her kategori birincisi iPAD 2 kazanırken, her kategoride ilk 3’e girenler de My Little Pony Lisanslı Ürün Paketi’nin sahibi olacak.

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir