My Little Pony’nin Galası Yapıldı


My Little Pony’nin merakla beklenen beşinci sezonu için minika ve Hasbro işbirliği ile düzenlenen galaya; Demet Kutluay, Sitare Akdilek, Ayşe Kucuroğlu, Hande Acar, Elif Gönlüm, Işıl Reçber gibi ünlü anneler çocuklarıyla büyük ilgi gösterdi.

Çocukların en sevdiği çizgi filmlerden My Little Pony’nin merakla beklenen beşinci sezonu, minikaÇOCUK ekranlarından hemen önce, minika ve Hasbro işbirliğiyle gerçekleşen iki özel galayla çocuklarla buluştu.
My Little Pony’nin özel galası iş ve cemiyet hayatından birçok anne ve çocuklarını bir araya getirdi. Demet Kutluay, Sitare Akdilek, Ayşe Kucuroğlu, Hande Acar, Elif Gönlüm, Işıl Reçber, Neylan Vardar, Beyza Aslan, Burcu Karabacak gibi birçok ünlü isim önce çocuklarıyla özel Pony alanında keyifli dakikalar geçirdi. Sonra da çizgi dizinin yeni bölümlerini herkesten önce izleyerek yeni sezon heyecanına ortak oldular.

1

Minik Pony hayranlarının pembe halı heyecanı
İkinci gala, aldıkları My Little Pony oyuncaklarıyla çekilişe katılıp bilet kazanan 50 My Little Pony hayranın katılımıyla gerçekleşti. Herkesten önce yeni sezon bölümlerini izleme şansına erişen minikler, pembe halıda yürüyerek gerçek bir gala heyecanı yaşadı. Yapılan etkinliğe My Little Pony kıyafetleri ve oyuncaklarıyla katılan çocuklar Hasbro ve minika tarafından kendileri için hazırlanan özel alanda eğlenceli dakikalar yaşarken renkli görüntüler oluşturdu.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir