Nerf’ten Patili Dostlarınızın Hoşuna Gidecek Yeni Bir Oyuncak


Artık her olay ve varlık için bir özel gün adandığından bazılarımız Dünya Köpek Günü’nün farkına bile varmamış olsak da, eğer dört ayaklı dostunuzu gerçekten seviyorsanız ikinizin de oynarken eğleneceği bir hediye almanın zamanı geldi.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

nerf-960x620

 

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

O her yerde gördüğünüz fırlatma oyuncakları da fena değil, ama bu NERF tenis topu fırlatıcısı kesinlikle mükemmel. Topları uçuşturarak uzaklara fırlatabiliyor, tatlı köpeğinizin ortalıkta gördüğü her şeyi çiğnemesini önleyebilecek bir oyuncaktan bahsettiğimizi unutmayın, NERF cephanenizi zenginleştirecek ve rakiplerinizin surlarınıza yaklaşmasına izin vermeyecek modern bir mancınık olması da cabası…

 


Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir