Netflix ile Çocuklara Özel Yılbaşı


Netflix’in yılbaşına özel çekilen Orijinal çocuk programları ile bu yılbaşında çocuklarınız için partiyi her zamankinden biraz daha erken başlatacak. Yılın en meşhur 10 saniyesi yaklaşıyor; ailelerin yeni yılı hep beraber kutladıkları o son “10, 9, 8…” sayımının heyecanı da şimdiden sardı. Netflix’in yılbaşına özel bölüm çekilen çocuk programlarıyla bu yıl yılbaşı geri sayımını tüm ailece yaşayabilecekler.

1482827483_beat_bugs

Word Party, Puffin Rock, Luna Petunia, Beat Bugs, All Hail King Julien, Skylander’s Academy, Project Mc2, Fuller House, Chasing Cameron ve DreamWorks Trollhunters gibi her yaştan çocuk grubuna hitap eden Netflix Orijinal çocuk programlarının yılbaşı özel bölümlerini açın ve evin küçükleri için parti her zamankinden biraz daha erken başlayacak.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir