Netflix KIDS, Türk Çizgi Filmleriyle Büyüyor


Netflix, Ocak 2017’den itibaren Türkiye’nin önde gelen dağıtım ajansı MISTCO işbirliğiyle, sürekli genişleyen içerik kataloğuna dokuz adet popüler Türk çocuk yapımını ekleyecek.

Türkiye’nin her yerinde çocuklar ve aileleri, Netflix’in dünyaca ünlü Lego, Skylanders Academy ve Beat Bugs gibi çocuk programlarının yanı sıra artık Pepee, Köstebekgiller, Rafadan Tayfa, Nane Limon, Cille, Canım Kardeşim, Keloğlan Masalları, Keloğlan Odana Saklandı ve Biz İkimiz adlı popüler Türk çizgi filmlerini de internet bağlantılı herhangi bir cihazdan dilediği an izleyebilecek.

6

Oyun oynamayı ve yeni şeyler keşfetmeyi çok seven, meraklı çocuk Pepee; Türk kültürünün en ünlü kurgu karakterlerinden Keloğlan; birlikte maceralara koşan ikiz kız kardeşler Müge ve Mine; gerçek arkadaşlık, dayanışma ve mahalle kültürünün ne olduğunu gösteren arkadaş grubu Rafadan Tayfa gibi Türkiye’nin en popüler ve eğlenceli çizgi film kahramanları, Ocak 2017 itibarıyla dünyanın lider İnternet TV platformu Netflix ailesine katılıyor.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir