Nickelodeon Becca’yı Dünyaya Tanıtacak


Nickelodeon, dünyaya açılması için Jam Media’nın yeni okul öncesi animasyon karakteri Becca’yı seçti.  Şirket Jam Media ile özel yayın anlaşmaları yaparak Jam Media’ya ait serinin Amerika ve Paralı TV kanallarının hakkını satın aldı. 2017’de Amerika’da başlangıç yapacak.

JAM Media Genel Müdürü John Rice “Nickelodeon, Becca’s Bunch için harika bir ortak oldu, şova çok büyük katkıları oldu. Becca ve arkadaşlarının dünya çapında hızla sevilip tanınacağına güveniyoruz” diye gelecek beklentilerini anlattı.

Oyuncak Sektöründen Haberler İçin Tıklayın

Serinin konusu Wagtail Ormanlarında yaşayan kendine özgü bir ötüşü olan Becca’nın etrafında geçiyor. Becca ve arkadaşları hiçkimsenin daha önce gitmediği yerlere cesurca giderek ve başlarına gelenleri izleyicilerle paylaşacaklar.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir