Ninja Kaplumbağalar Ekranda, Oyuncakları Giochi Preziosi’de


Uzun yıllardır farklı kuşaklardan milyonlarca çocuğun kahramanı olan Ninja Kaplumbağalar, çizgi dizileri ve filmleriyle ekranlara gelirken, oyuncakları ve figürleri de Giochi Preziosi etiketiyle çocuklara ulaşıyor.

Yılların eskitemediği Ninja Kaplumbağalar, çocuklarla ilk kez buluştukları 1984’ten bu yana her kuşağın dostu ve kahramanı olmaya devam ediyorlar. Bugün de Nickelodeon’da CGI teknolojisiyle çekilen çizgi dizisi sayesinde dünya çapında milyonlarca çocuğa ulaşan Ninja Kaplumbağalar’ın 4.sezonu Şubat 2017’de sona erecek.

Ninja Kaplumbağalar: Hem Ekranda, Hem Beyaz Perdede

Şubat’ta sona erecek olan 4.sezonun ardından 5.sezonuyla gelmeye hazırlanan Ninja Kaplumbağalar, aynı zamanda beyaz perdedeki yeni teknolojiyle hazırlanmış animasyon uyarlamalarının ikinci bölümüyle geçtiğimiz Haziran ayında gösterime girmiş ve yalnızca çocukların değil her yaştan sevenlerinin karşısına çıkmıştı.

Giochi Preziosi Kalitesi ve Güvencesiyle

ninja_heroes_2li_mini_figur_gph96200-1

Oyuncak dünyasının sevilen markası Giochi Preziosi kalitesi ve güvencesiyle hazırlanan Ninja Kaplumbağalar oyuncakları, zengin bir portföyle raflara çıkıyor. İkinci film için hazırlanan oyuncaklar ve figürler hem çocuklar için birer eğlence aracı, hem de yine çocuklar ve yetişkinler için unutulmaz koleksiyon parçaları olarak tasarlandı.

Giochi Preziosi etiketiyle dünyanın önemli merkezlerinde olduğu gibi Türkiye’de de satışa sunulan Ninja Kaplumbağalar oyuncakları içerisinde birbirinden farklı ve bol çeşitle figürler, araçlar, aksesuarlar yer alıyor.

Çocukların Ninja Olma Hayali Giochi Preziosi ile Gerçek Oluyor

a

Ninja Kaplumbağalar gibi güçlü, cesur ve sempatik birer ninja olmak isteyen çocuklar için, Giochi Preziosi Ninja Kaplumbağalar oyuncakları içerisinde yer alan birçok setten biri olan “Maske ve Aksesuarlar Oyun Seti”yle bu hayali gerçekleştirmek mümkün.

Her bir Ninja Kaplumbağalar karakterinin kendisiyle özdeşleşmiş renkteki maskesi ve aksesuarıyla çocuklar, kendilerini Ninja Turtles karakterleri gibi hissedebilir, rol oyunu oynayabilir. Setler içerisinde Leonardo’nun Bushido, Donatello’nun Bo, Michelangelo’nun Nunçaku ve Raphael’in Sai dövüş sanatları için kullandıkları aletler olmak üzere 4 farklı ürün çocukların oluyor.

Ninja Kaplumbağalar Ninja Heroes Serisi

ninja_heroes_mini_figur_ve_arabasi_gph96720

Ninja Kaplumbağalar’ın Ninja Heroes (Yarım Kabuklular) setleri, macerayı çocuklara getiriyor. Her pakette yaklaşık 5 cm boyutlarındaki 2 karakterin yer aldığı 2’li Mini Figür paketleriyle 3 yaşa kadar inen ninja eğlencesi, yine aynı boyuttaki “Mini Figür ve Arabası” paketlerinde bu sefer kahramanlarımızın hızlarına hız katan araçlarıyla devam ediyor.

ninja_heroes_sesli_figur_15cm_gph96310

Eğlencenin dozunu artıran “Ninja Heroes Sesli Figür 15 Cm” figürleri ise 20’den fazla cümle ve ses efektine sahip, sırtlarındaki düğmeye bastığında kolları hareket eden birer oyuncak olarak Leonardo, Donatello, Michelangelo, Raphael ve Shredder’la geliyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir