Ninja Kaplumbağalar Giochi Preziosi’de


Yılların eskitemediği Ninja Kaplumbağalar, çocuklarla ilk kez buluştukları 1984’ten bu yana her kuşağın dostu ve kahramanı olmaya devam ediyorlar. Şubat’ta sona erecek olan 4.sezonun ardından 5.sezonuyla gelmeye hazırlanan Ninja Kaplumbağalar, aynı zamanda beyaz perdedeki yeni teknolojiyle hazırlanmış animasyon uyarlamalarının ikinci bölümüyle geçtiğimiz Haziran ayında gösterime girmiş ve yalnızca çocukların değil her yaştan sevenlerinin karşısına çıkmıştı.

ninja_turtles_aksiyon_figur_acilan_kabuk_gph95008

Oyuncak dünyasının sevilen markası Giochi Preziosi kalitesi ve güvencesiyle hazırlanan Ninja Kaplumbağalar oyuncakları, zengin bir portföyle raflara çıkıyor. İkinci film için hazırlanan oyuncaklar ve figürler hem çocuklar için birer eğlence aracı, hem de yine çocuklar ve yetişkinler için unutulmaz koleksiyon parçaları olarak tasarlandı.

Ninja Kaplumbağalar gibi güçlü, cesur ve sempatik birer ninja olmak isteyen çocuklar için, Giochi Preziosi Ninja Kaplumbağalar oyuncakları içerisinde yer alan birçok setten biri olan “Maske ve Aksesuarlar Oyun Seti”yle bu hayali gerçekleştirmek mümkün.

Her bir Ninja Kaplumbağalar karakterinin kendisiyle özdeşleşmiş renkteki maskesi ve aksesuarıyla çocuklar, kendilerini Ninja Turtles karakterleri gibi hissedebilir, rol oyunu oynayabilir. Setler içerisinde Leonardo’nun Bushido, Donatello’nun Bo, Michelangelo’nun Nunçaku ve Raphael’in Sai dövüş sanatları için kullandıkları aletler olmak üzere 4 farklı ürün çocukların oluyor.

ninja_heroes_sesli_figur_15cm_gph96310-1

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Eğlencenin dozunu artıran “Ninja Heroes Sesli Figür 15 Cm” figürleri ise 20’den fazla cümle ve ses efektine sahip, sırtlarındaki düğmeye bastığında kolları hareket eden birer oyuncak olarak Leonardo, Donatello, Michelangelo, Raphael ve Shredder’la geliyor.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir