Ninja Kaplumbağalar Mini Heroes Figürleri İncelemesi


Ninja Kaplumbağalar’ın Ninja Heroes (Yarım Kabuklular) setleri, macerayı çocuklara getiriyor. Her pakette yaklaşık 5 cm boyutlarındaki 2 karakterin yer aldığı 2’li Mini Figür paketleriyle 3 yaşa kadar inen ninja eğlencesi, yine aynı boyuttaki “Mini Figür ve Arabası” paketlerinde bu sefer kahramanlarımızın hızlarına hız katan araçlarıyla devam ediyor.

Eğlencenin dozunu artıran “Ninja Heroes Sesli Figür 15 Cm” figürleri ise 20’den fazla cümle ve ses efektine sahip, sırtlarındaki düğmeye bastığında kolları hareket eden birer oyuncak olarak Leonardo, Donatello, Michelangelo, Raphael ve Shredder’la geliyor.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir