Ninja Kaplumbağalar Rocksteady ve Motosiklet Figürü Kutu Açılımı


Oyuncaklar.TV ekibi olarak Ninja Kaplumbağalar dünyasından Rocksteady ve motosiklet figürünün yer aldığı paketi inceledik.

Çizgi film, sinema ve oyuncak dünyasının klasik karakterlerinden Ninja Kaplumbağalar (Teenage Mutant Ninja Turtles) oyuncakları, tanınmış oyuncak markası Giochi Preziosi tarafından Türkiye’deki çocuklarla buluşturuluyor.

Videoda kutu açılımını yaptığımız bu eğlenceli Rocksteady figürünün yanı sıra Bebop, Raphael ve Donatello’nun filmdeki araçlarıyla figürleri de Giochi Preziosi Ninja Kaplumbağalar oyuncaklarıyla birlikte oyuncak mağazalarında yerini aldı. İşte diğer figürlerden kareler:

Tüm Giochi Preziosi Oyuncakları İçin Tıklayın

tmnt

Tüm Video İncelemeleri İçin Tıklayın

Ninja Kaplumbağalar oyuncakları sadece bunlarla sınırlı değil. Giochi Preziosi’nin Türkiye’deki çocuklarla buluşturduğu diğer oyuncaklardan bazıları şöyle:


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir