Ninja Kaplumbağalar’ın Yeni Filminin Oyuncakları Sızdı


1980’li yıllardan bu yana önce çizgi filmleri, ardından sinema filmleri ile birkaç kuşağı büyüten Ninja Kaplumbağalar, 90’lı yıllarda çekilen dönemin teknolojik imkanlarına göre oldukça iyi sayılacak filmlerin ardından 2014’te bu sefer 3D olarak karşımıza çıkmışlardı.

Jonathan Liebesman tarafından yönetilen ve Megan Fox ile Will Arnett gibi oyuncuları animasyon Ninja Kaplumbağalar ile buluşturan film, Türkiye’deki gösteriminde de oldukça beğenilmişti.

TMNT-2014-Desktop-Wallpaper-HD1

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Yeni üç boyutlu Ninja Kaplumbağalar film serisinin ikinci filmi ise bu yıl geliyor. Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows adı verilen Ninja Kaplumbağalar 2 filmi için gösterim tarihi ise 3 Haziran 2016 olarak belirlendi.

Yeni filmin ilk fragmanında, serinin ilk filminde olmayan Beyin (Kraang), Bebop, Rocksteady ve Casey Jones gibi karakterlerin de katıldığını görüyor ve epey şenlikli olacağını anlıyoruz.

0Bebop-and-Rocksteady-concept-art-TMNT-Movie-2016

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Ninja Kaplumbağalar oyuncakları da özellikle Giochi Prezoisi markasının üretimleriyle oldukça zengin bir alan. Yeni filmin oyuncakları resmi olarak duyurulup gösterilmediyse de geçtiğimiz hafta sızan görseller, en azından Ninja Kaplumbağalar figür oyuncakları için fikir vermiş oldu.

Spin Master etiketli görsellerde yeni Ninja  Kaplumbağalar filmi karakterlerinin yanı sıra motosikletler, silahlar ve özel araçları da görebiliyoruz.

 

0tmnt6

 

0tmnt5

 

0tmnt4

 

0tmnt3

 

0tmnt1

 

0tmnt7

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir