Ortadoğu’nun İlk Lego Oteli Dubai’de Açılacak


Dünyanın en büyük oyuncak markası olan Lego, farklı alanlardaki girişimlerine devam ediyor. Önümüzdeki ay Lego Discovery Center Türkiye’yi de İstanbul’da açacak olan Lego markası, Ortadoğu’nun Lego temalı ilk otelini de Dubai’de tasarlıyor.

Lego Setleri İçin Tıklayın

Dubai’deki Lego Oteli, markanın genişleme stratejisinin bir parçası olarak 2016’da açılacak olan fakat tüm tasarımı ile 2018’de tamamlanacak olan bir Lego oteli söz konusu. 27 hektarlık bir alana kurulacak olan otel, 6 farklı temadan oluşan 40’ın üzerinde farklı Lego mekanını içinde barındıracak.


Tan Bodur
Yazar | Writer

İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Reklamcılık eğitimi alan Tan Bodur, diplomatik, akademik, tıbbi ve edebi çevrelerde mütercim tercümanlık yaptı. Teknoloji ve oyuncağa olan hevesi nedeniyle halihazırda BT alanında birçok firma için yazarlık, editörlük, danışmanlık, inceleme ve tercüme yapmaktadır. Tan aynı zamanda kitap kapağı ve poster tasarlamakta, jingle bestelemekte ve bisiklete binmektedir. Kendisi profesyonel bir bilek ağrısı yakınıcısıdır.
**
Tan studied English Language&Literature and Advertising; worked as an instant translator for diplomatic, academic, medical and literary circles. He was obliged by his appetite for technology and toys to currently work as an author, consultant, reviewer, translator,editor for various IT companies and a freelance nerd. He’s also designing book covers and posters, composing jingles and riding his bicycle. Tan is a professional wrist pain sufferer.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir