Oyuncak Hikayesi 4 ile İlgili Bilgiler Kesinleşti


En iyi animasyon filmlere imza atan firmalardan Pixar’ın, artık klasikleşmiş serisi haline gelen Toy Story, Türkçe adıyla Oyuncak Hikayesi filminin yeni bölümü ile ilgili merak edilen bilgiler kesinlik kazanmaya devam ediyor.

Oyuncak Hikayesi 4 olarak hazırlanacak filmin önceki bölümleri dünyada olduğu kadar Türkiye’de de oldukça ilgi görmüştü.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Pixar Stüdyoları’dan Önemli Açıklamalar

 

pixar-toy-story

 

Geçtiğimiz hafta 14 ile 16 Ağustos tarihlerinde düzenlenen D23 Fuarı kapsamında birçok projesi için resmi açıklamalar yapan Pixar Animasyon Stüdyoları Başkanı Edwin Catmull, yeni filmlerinin yanı sıra var olan filmlerinin devam bölümleri ile ilgili de ipuçları verdi.

Firmanın ilk uzun metrajlı filmi olan Toy Story serisinin yeni bölümünün konusu, karakterleri ve tarihi ile ilgili de merak edilen sorulara cevap verildi.

Dünyadan Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

Oyuncak Hikayesi 4 Filminin Konusu

 

original

 

Oyuncak Hikayesi 4 filminin konusu ile ilgili en önemli bilgi, filmin bir devam niteliğinde olmayacağı oldu. Yani aynı evrende ve aynı karakterlerle geçecek olan filmde, eski bölümlerdeki konulardan herhangi bir devam niteliği taşıyan parçalar olmayacak.

Toy Story kahramanlarından Woody ile Bo Peep arasındaki aşk ilişkisinin anlatılacağı ve romantik komedi unsurlarının ağır basacağı filmde, daha önceki bölümlerde Andy ve ailesinin sattığı söylenen Bo Peep’i bulma hikayesi konu edilecek.

Rashida Jones ve Will McCormack tarafından senaryosu yazılan filmde, ikilinin ilişkisinin yansımalarını göreceğimiz gibi magazinsel yorumlar da dış basında konuşuluyor.

Oyuncak Hikayesi Oyuncakları İçin Tıklayın

Oyuncak Hikayesi 4 Gösterim Tarihi

 

group-disney-announces-toy-story-4-is-happening-126226

Serinin ilk bölümü 1995 yılında gösterime girmişti. Aradan 20 yılın geçtiği bu günlerde, yeni bölüm için biraz daha beklememiz gerektiğini öğreniyoruz.

Oyuncak Hikayesi 4 için gösterim tarihi olarak belirlenen takvime göre filmin ABD’deki ilk gösterimi 16 Haziran 2017 olacak. Çok yüksek ihtimalle aynı tarihte Türkiye’de de gösterime girecektir.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir