Oyuncaklar.TV: Yeni Nesil Pazarlama Mecranız Hazır


Oyuncaklar.TV, oyunun ve oyuncağın çocuklar tarafından bu kadar çok sevildiği bir ülkede modern bir oyuncak portalıının eksikliğinden yola çıktı ve hem tüketiciler, hem de oyuncak sektörü içerisinde yer alanlar için benzersiz bir mecra haline geldi.

Türkiye’de ve dünyada yeni çıkan oyuncakları, sektörün küresel trendlerini ve haberlerini ziyaretçilerine tanıtan Oyuncaklar.TV’de tüketiciler, oyuncakların videolarını izleyerek ve özgün inceleme yazılarını okuyarak değerlendirme yapar, satın almaya karar verdiğinde ise söz konusu oyuncağı satın alabileceği en güvenli mağazaya yönlendirilir.

Sektör açısından baktığımızda oyuncak sektöründe yer alan üreticiler, itahatçılar, mağazalar için sunduğu hizmetler ile Oyuncaklar.TV, bugüne dek alışılageldiği üzere sadece “banner” gösterimi ile reklam yapmaz.

Farklı beklentilere ve bütçelere hitap eden reklam ve tanıtım paketleri ile banner gösteriminin yanı sıra dilediğiniz ürünlerin tanıtım ve inceleme videoları çekilir ve tanıtım bültenleri yayınlanır.

80 TL’den başlayan pazarlama hizmet paketlerimizi görmek için TIKLAYIN

 

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir