Oyuncaklar.TV’ye “Batman v Superman” İlgisi


Aylardır hem sinema izleyicisi hem de Marvel hayranları tarafından merakla beklenen “Superman v Batman: Adaletin Şafağı” filmi gündeme düşer düşmez, biz de Oyuncaklar.TV ekibi olarak film ile ilgili ilginç detayları ve oyuncak dünyasında filmin yansımalarını takip etmeye başlamıştık.

Sinemada Süper Kahramanlar Çağı

Beklenen tarih gelip çatmış ve film gösterime, oyuncak başta olmak üzere birçok lisans ürünü de raflara girmişti. O sıralarda çok sayıda yerli izleyici de internette yaptığı film ile ilgili araştırmaların sonucu olarak kendini Oyuncaklar.TV‘de buldu.

Akademik titizlikle hazırlanan özel içerikler ve filmin ürünleri ile ilgili derleme yazılar ile Batman v Superman filminin gösterime girdiği haftalarda günlük tekil ziyaretçi sayımız 1200’e ulaştı.

Screen shot 2016-04-20 at 21.26.27

Hem filme, hem de OTV’ye gösteirlen yoğun ilgi için teşekkür ederiz. Aşağıda filmle ilgili söz konusu içeriklerin linklerini sunarken OTV’nin gündemdeki oyuncak haberlerini ve videolarını gündemle eşzamanlı olarak hazırlayacağını bir kez daha belirtmek isteriz.

Batman v Superman Filminin Yeni Figürleri

Batman v Superman Neden Savaşıyor?

Hot Toys’dan 2 Metrelik Batman Figürü

Batman v Superman Filmi 13 Yaş Sınırıyla Geliyor

Batman v Superman Filminin İlk Kahraman Figürleri

Barbie Wonder Woman Oyuncağı

Gerçeğinden Farksız Yeni Batmobil


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir