Özel Edisyonlu Empire Dergisi Star Wars Figürü Hediye Ediyor


Bizdeki örnekleri daha çok, oyuncak hediye etmek üzerine olsa da Avrupa ve Amerika’dak örnekleri çok daha detaylı, profesyonel içerikler sunan çocuk, hobi, oyuncak ve koleksiyon kültürü dergilerine son derece iyi bir örnek olarak hazırlanan Empire dergisi, yeni sayısında da ilgi çekici bir hamle yaptı.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmaları İçin Tıklayın

Star Wars lisanslı oyuncakları üreten dünya devi markalardan Hasbro’nun yayımladığı Empire Magazine isimli dergi, yeni sayısında Star Wars: Güç Uyanıyor (Star Wars: The Force Awakens) figür oyuncağı hediye etti.

Tüm Star Wars: Güç Uyanıyor Oyuncakları

Derginin önemli bir özelliği de sınırlı sayıda özel basımla çıkması. Kylo Ren figür oyuncağı hediye eden bu sayı ise sadece 4500 kopya olarak basıldı. Koleksiyonerlerin ilgisini çeken bu sayıların yıllar yıllar sonra oldukça değer kazanacağı şimdiden belli.

İngiltere’de derginin satış fiyatı ise 11,99 sterlin olarak belirlendi.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir