Ozmo Egg, Kovboy Oyuncaklarıyla Evlere Geliyor


Ozmo Dünyası’nın eğlenceli üyesi Ozmo Egg, yepyeni Vahşi Batı oyuncaklarıyla raflardaki yerini aldı. Yeni serinin 3’lü kutularından kovboy kasabası kurulabiliyor, böylece oyuncaklarla vakit geçirmek daha da keyifli hale geliyor.
Ozmo dünyasının karakterlerinin çocuklarla buluşmasını sağlayan Ozmo Egg, yepyeni oyuncaklarıyla çocukların hayallerini renklendirmeye devam ediyor. Ozmo Egg’in yeni serisi için hazırladığı çift taraflı baskılı 3’lü kutular katlanarak kasabaya dönüşüyor ve çocuklar için muhteşem bir oyun alanı sunuyor. Yeni kutularda 6 farklı tasarım yer alıyor. Ayrıca bu tasarımlar ayrı ayrı kullanılabildiği gibi bir arada da eğlenceyi çocukların odalarına taşıyor.
Dışındaki lezzetli çikolatası ve içindeki oyuncaklarıyla çocukların kalbini fetheden Ozmo Egg’in yeni kutularında Vahşi Batı Taşıtları, Dinamik Dinamitler, Kovboy ve Kızılderililer, Haylaz Haydutlar ve Vahşi Batı Esintileri olarak kategorilere ayrılmış 22 farklı oyuncak bulunuyor.

1
Ozmo Egg’in yeni kutuları 4,25 TL, tekli ürünler ise 1,5 TL’den satışa sunuluyor.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir