Pakolino’dan Aktivite Kutuları


3-7 yaş arası çocukların oynarken öğrenmesini hedefleyen Pakolino aktivite kutularıyla artık aile zamanı çok eğlenceli. Pakolino her ay yeni bir sürpriz temaya ait, tüm detayları düşünülmüş, pedagog onaylı 3 farklı aktivite ve tema dergisi ile her aktivite için gerekli tüm malzemeleri kapınıza ulaştırıyor. Aile zamanınıza eğlence, keşif ve yaratıcılık katıyor

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Çocuklar hızlı öğrendikleri kadar da hızlı unutma eğiliminde. Bu yüzden gelişimlerini desteklemek için onları sıkmadan, bol bol tekrar yapmaya yönlendirmek gerekiyor. Bunun için de hazır oyuncaklar yerine çocuğunuzun sizinle beraber oluşturabileceği, kendi yaratıcılığını ortaya koyabileceği aktiviteleri tercih edin” diyen Pakolino uzmanlarından Uzm. Psikolog Melis Özmen, okul öncesi dönemde gelişimi önemli olan küçük motor kasları, büyük motor kasları, keşfetme, yaratıcılık, araştırma, dil ve duygusal gelişim olarak 7 ana gelişim alanını desteklediği için Pakolino aktivite kutularını öneriyor.

281a2356-5171-422b-b004-0dd09bd5933e

Siz de binlerce ailenin favorisi Pakolino dünyasına katılın, bir kutu dolusu oyun, keşif ve hayal gücü ile aile zamanınıza keşif ve yaratıcılık katın.

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir