Palladium’da Masal Diyarı


Palladium Ataşehir, 1 Ekim Cumartesi günü bando ve müzik eşliğinde “Masal Korteji”nin Masal Küresine giriş yapması ile başlayacak etkinliğin konukları, iki gün boyunca masallar dünyasında ağırlanacak.

Kortej sonrasında ana koridorda düzenlenecek Masal Küresi etkinlikleri ile minikler unutulmaz dakikalar yaşayacak. Nesilden nesile aktarılan Dünya klasik masalları arasında yer alan Hansel ve Gretel ile Rapunzel temalı atölyeler düzenlenirken, sahne üzerinde de masal dinletileri gerçekleşecek.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Mim sanatı ve masal anlatımının eşsiz uyumu içerisinde gerçekleşecek Mim’li Masal anlatımlarının yanı sıra, Yaratıcı Drama, Ritim ve Müzik eşliğinde kurgulanan Ritimli Masallar da sahne üzerinde gerçekleştirilecek. Masal anlatımlarına müzik de eşlik ederken ritimle birlikte çocuklar kendilerini masal dünyasının içinde hissedecekler.

Gün sonunda Palladium Ataşehir adına Kidsnook Masal Akademi tarafından özel olarak çizilen ve yazılan masal kitapları da günün önemine uygun olarak AVM’nin minik ziyaretçilerine hediye edilecek.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir