Parıldayan Magnet ve Hazine Sandığı Atölyesi


Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çocuk etkinlik alanında her hafta sonu birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların kendilerine özgü tasarımlar yapıp yaratıcılıklarının gelişmesini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Parıldayan Magnet Atölyesi” ve “Hazine Sandığı Atölyesi”.

1489042142_ZorluCenter1

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçileri 11 Mart Cumartesi günü “Parıldayan Magnet Atölyesi”nde magnet tasarlayacak, 12 Mart Pazar günü ise “Hazine Sandığı Atölyesi” ile hem el becerilerini geliştirecek hem de eğlenceli vakit geçirecekler. Ücretsiz olan çocuk etkinlikleri, 12.00-14.00 saatleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek.

Her hafta sonu 12.00-18.30 saatleri arasında farklı grupların canlı müzik performansları ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir