Parrot’tan Yeni Bebop Drone 2


Yalnızca eğlence sunan bir oyuncak olmasının ötesinde, pek çok sektör için havadan çekim başta olmak üzere birçok imkan sağlayan drone’lar, Türkiye’de de son derece ilgi sahibi ürün sınıflarına giriyor.

Bu alanın en tanınmış markalarından olan Parrot ise yeni bir ürün için gün sayıyor. Görselleri ve detayları bu hafta itibariyle açıklanan Parrot’un yeni ürünü, eski modellerinden birisi olan Bebop’un geliştirilmiş versiyonu.

a6402265a0b8e96863b8190af68e5aa8

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmaları İçin Tıklayın

Parrot Bebop Drone 2 adıyla piyasaya çıkacak olan ürün, 8 GB hafızaya sahip olarak geliyor. Dijital video çekimi sağlayan drone’da fisheye (balık gözü) kamera da yer alacak.

Görüntüsüne kıyasla çok hafif bir tasarıma sahip olan Bebop Drone 3, 500 gram ağırlığında. Dört güçlü motoru olan drone bu sayede gelişmiş performans sunuyor. Ek itme gücü için ise bu modelde daha büyük pervaneler kullanılmış.

parrot-bebop-drone-2-840x420

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Saatte yaklaşık 20 kilometre hızla dikey yönde yükselebiliyor ve toplamda 60 km hıza kadar ulaşabiliyor. Ürün aynı zamanda akıllı telefonlar ve tabletler ile de kontrol edilebiliyor.

Yurt dışı  fiyatı 439,99 £ olarak belirlenen drone, markanın özel sürüm uzaktan kumandası ile alındığında 759,99 £ gibi bir fiyata geliyor. Piyasaya çıkış tarihi ise yılbaşından hemen önce olarak belirlendi.

Türkiye’de Satılan Drone Örnekleri İçin Tıklayın

Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir