pBuzz İlkokul Öğretmenleri Ödülünü Aldı


pBuzz İlkokul Öğretmenleri Ödüllerinde,  çocuk gelişimine yaptığı iyi etkiden dolayı büyük ödülü kazandı. Özellikle küçük çocukları flüt çalmak için cesaretlendiren bu özel enstürman ilk seferde kullanmaları için büyük kolaylık sağlıyor. Haziran’da piyasaya sürüldüğünden beri çocuklardan, anne babalardan ve öğretmenlerden hep pozitif geri dönüşler aldı.

Ödülü veren jüri “Parlak renklerini ve sağlam plastik malzemesini çok sevdik. Çocuklar enstürman çalmayı keşfettikleri bu yaşlarda, uzatıp kısaltarak değişik notalar çalabilmenin keyfine varıyorlar. Her notayı ayrı renklerde yapmak çok harika bir fikir, harika bir müzik aleti ve fiyatı da çok uygun” diyor.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

pBuzz’ın yaratıcısı Warwick Music Group Genel Müdürü Steven Greenall  “pBuzz altın madalya aldığı için çok mutluyuz. Amacımız yeni jenerasyonu müziğe yöneltmek. İlkokul Öğretmenleri Ödülü eğitimci ve velilere ulaşabilmemiz için bize yardımcı olacak” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

Notaları öğrenmek çok daha zevkli ve kolay olacak.

Notaları öğrenmek çok daha zevkli ve kolay olacak.

pbuzz-lesson-12

 

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir