Pegasus “Dünyanın En Güzel Hediyesi” Yarışması Sonuçlandı


Pegasus Hava Yolları tarafından bu yıl dördüncü kez düzenlenen ve yarışmaya katılan ailelerin en küçük kız çocuklarının isimlerini, firmanın filosuna katılan en yeni uçaklarına vermeyi amaçlayan “Dünyanın En Güzel Hediyesi” yarışmasının sonuçları belli oldu.

“Dünyanın En Güzel Hediyesi” yarışmasının 2015 yılı kazananı, Ada Eminağaoğlu tarafından çizilen “Hayalimdeki Tatil” adlı resim oldu. Kazanan bu resim ise yarışmanın şartları gereği filonun en yeni uçağına giydirilmekle birlikte uçağa yarışmacının adı olan “Ada E.” Verildi.

Pegasus_Ali+Sabanci_Ada+Eminagaoglu (1)

 

En Popüler Uçak Maketleri İçin Tıklayın

Bu süreçte 21 kişiden oluşan bir ekip her gün 8 saat olmak üzere 5 gün boyunca çalışırken uçağa resmin giydirilmesi sürecinde 230 litre boya ve 22 çeşit renk skalası kullanılarak 220,3 metrekarelik alan boyandı.

Yarışmaya resim yapmadan katılmak isteyenler için sunulan koşullar kapsamında ise 18 bin kişilik katılım oldu ve yapılan “Uçağa İsim Ver” çekilişi sonunda talihli Jasmin Yalçın’ın adı da filoya yeni katılan uçaklardan birine verildi.

Türkiye’den Daha Fazla Haber İçin Tıklayın

 

 


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir