Pepee MOİ Sahne’de


İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne’de, çocukların vazgeçilmez çizgi kahramanı Pepee, bir kez daha sahneleniyor. 19 Kasım Cumartesi günü Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne’de, minik izleyicileri ile buluşacak Pepee, eğlenceli maceralarına devam ediyor

Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne, birbirinden keyifli oyunlara ve gösterilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 19 Kasım 2016 Cumartesi günü, çocukların sevgilisi Pepee, Düşyeri oyuncuları tarafından saat 13.00’te MOİ Sahne’de sahneleniyor.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Komik maceralarıyla, verdiği mesajlarıyla, aile bireyleriyle olan sevgi dolu ilişkisiyle çocuklara örnek olan Pepee, Türkiye’nin ilk çizgi dizi projesi. Okul öncesi yaş grubu için tasarlanan çizgi kahraman, MOİ Sahne’de minik hayranlarıyla bir araya geliyor.

Popülerleştikçe sadece çocukların değil 7’den 70’e herkesin dünyasının sevgi dolu bir parçası haline gelen Pepee; müzikli ve eğlenceli oyunlarıyla çocuklara ve çocukluğunu özleyenlere unutulmaz bir gösteri sunuyor.

1479210909_pepee1

1479210972_pepee2


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir