Perplexus Epic 3 Boyutlu Yapboz


Normal yapbozları kolayca tamamlıyor olabilirsiniz, ama biz sizi bir adım öteye taşıyıp Perplexus Epic ile tanıştırıyoruz. Başarıya giden yoldaki 125 engel sizi bitiş çizgisine kadar terletecek muhteşem bir yarış sunuyor.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Kıvrımları ve dönüşleri, çetrefilli giriş çıkışları ile aklınızı canlandıracak oyuncak gerçekten de ismini hak ediyor(Epic: Efsanevi). Metal topa, bitişe varıncaya kadar kavislerin arasında stratejik bir şekilde yol gösterin, eğer oraya varabilirseniz tabi… El göz koordinasyonunuzu geliştirecek ve labirentlere olan açlığınızı besleyecek. 21 santimetrelik çapı ile yapboz; detaylı ve muhteşem bir kalıba sahip ve uzun sürecek bir 3 boyutlu yapboz eğlencesinin garantisi veriyor. Aileniz ve arkadaşlarınız etrafınızı saracak, seyrederken sıranın kendilerine gelmesini sabırsızlıkla bekleyecekler. Yapbozu çözmeniz biraz süre alabilir, ellerinizde ne kadar vakit geçireceğini bilmemize ise imkan yok, biri sizden önce davranmadığı sürece. Topu çevirmeye başlayın ve beyniniz çalkalansın, Perplexus Epic katlanabileceğinizi düşündüğünüzden çok daha dayanıklı olmanızı bekliyor.

52030

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

 

Perplexus Epic Özellikleri

  • Küre yapbozu çözmek için evirin, çevirin, istediğiniz kadar döndürün
  • Oynamaya başlaması kolay, bitirmesi zor
  • El göz koordinasyonunu geliştirir
  • Motor ve el becerilerini geliştirir
  • 125 engel pakete dâhildir
  • Yolun üzerindeki oklar ne tarafa gitmeniz gerektiğini gösterir
  • Seyahat için harikadır, gevşek parçası yoktur
  • Sergileyebilmeniz için bir stant içerir
  • Geniş bir yaş aralığına hitap eder
  • Fazlasıyla kaliteli malzemeler ile yapılmıştır

Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir