Pet Parade Ailesinin Sevimli Üyeleri


Giochi Preziosi çatısı altında Türkiye’deki raflarda yerini alan Pet Parade ürünleri kapsamında gelen Pet Parade Family kutularında, küçük dostlarımız tüm ailesiyle birlikte karşımıza çıkıyor.

Küçük kedicikler, köpecikler, onların oyun, beslenme, gezinti ve eğitim araçlarından sonra Pet Parade dünyası şimdi küçük dostlarımızın bütün ailesiyle bizi tanıştırıyor. Kedicikler ve köpecikler, anneleri ve babalarıyla geliyor. İşte Pet Parade Family kutularında çocukları bekleyen yeni oyun arkadaşları:

Pet Parade dünyasında anneleri yavrularına çok iyi bakmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Şimdi onlara yardımcı olma zamanı. Anne ve yavrusu gezintiye çıkıyorlar ve annenin kuyruğundaki mıknatıs sayesinde yavru, annesinden hiç ayrılmıyor. Kutuda ayrıca 1 mini emzik, 1 tasma, 1 isimlik sticker ve broşür bulunuyor.  6 farklı cins köpecikle birlikte 6 asorti olan paketlerde Kahverengi Labrador, Rottweiler, İspanyol Cocker köpecikleriyle Kızıl Tekir, Mısır, Ankara kedicikleri yer alıyor.

pet_parade_family_baba_ve_oglu_scooterda_ptf01020-1

Pet Parade’de baba köpecik ile yavrusu scooter’da gezintiye çıkıyorlar. Hem babanın hem de yavrunun scooter’ı var. Üstelik baba köpeciğin kuyruğundaki mıknatıs sayesinde baba ve yavrusu her yere beraber gidebiliyorlar. Tabii ki scooter’a bindiklerinde kasklarını takmayı unutmuyorlar. Kutunun içinden  Cavalier King cinsi baba köpecik ile yavrusu, 2 adet Scooter, 1 adet tasma, 1 adet mini emzik, 2 adet kask ve 1 isimlik sticker bulunuyor.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Pet Parade’de kedicikler ve köpecikler her yere yavrularını da götürmek istiyorlar. Böylece, onlara çok yakın olup her an onlarla ilgilenebiliyorlar. İşte Taşıma Çantası bunun için tasarlandı! Pet Parade Family’ye özel Taşıma Çantası’nda anne ve yavrusu için özel 2 adet bölüm var! Kutunun içinden 1 mini biberon, 1 mini emzik, 1 mini önlük, 1 tasma ve 2 isimlik sticker çıkıyor.

Sevimli karakterler çocuklara güzel dakikalar yaşatacak.

Sevimli karakterler çocuklara güzel dakikalar yaşatacak.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir